na hlavní stránku

Informace od pořadatelů manifestace ve Štrasburku

Zde jsou podrobnosti o manifestaci ve Štrasburku, která proběhne 12. listopadu 2005 (obdržené od pořadatelů maillistem):

Ohlášená manifestace začne na Univerzitním náměstí - Place de l'Universite, které se nachází asi 200 metrů od Náměstí Republiky - Place de la Republique (na Place de la Republique budou probíhat oslavy 11. listopadu, který je výročím konce války ve Francii). 

Odtud se půjde na Brantovo náměstí - Place Brant a dále půjdeme k sídlu RADY EVROPY na Evropské třídě - Avenue de l'Europe.

A skončíme před sídlem EVROPSKÉHO PARLAMENTU. 

Manifestace začne ve 14:00, ale na Place de l'Universite můžeme být už od 12:00, abychom mohli připravit mobilní soundsystémy. 

Manifestace by měla skončit kolem 19:00. 

Potom uděláme Teknival, zatím ještě nemůžu říct místo a kolik dnů bude probíhat, protože je to stále v jednání, ale už schválili uspořádání krátkého Teknivalu, aby se vyvarovali toho, že kolem Štrasburku proběhne po manifestaci řada malých parties. Po pravdě řečeno nemyslím, že bychom tam zůstali déle než jeden dva dny... 

Musíme jen najít dobré místo (několik míst je teď zkoumáno) a všechno bude ok...

Optal jsem se ještě, jak to vidí s bezpečností kvůli současné "vzpouře dětí přistěhovalců" ve Francii:

V tuto chvíli neútočí ve dne a v noci budeme na teknivalu, který proběhne mimo Štrasburk... Takže není třeba si dělat starosti o své auto!

Další podrobnosti a aktualizované informace jsou k dispozici na tomto fóru Soundcirkle.

Mimo jiné: "Itinerář" průvodu Štrasburkem s mapkou :-) a místa, která kandidují na teknival - jedno zde, druhé tady.

"Zájezd" do Štrasburku z Prahy pořádá Iniciativa Policejní stát.

07.11.2005, 23:22, Roman Joura, vizor1@gmx.net

na hlavní stránku